Presentations in English+CD

Presentations in English+CD - Erica J. Williams
Disponibilitate:
Carte disponibila in libraria online ishop.roPresentations in English+CD
Comanda acum "Presentations in English+CD - Erica J. Williams" la pretul de 50,00 lei
Descriere carte:
This course is the ideal choice for anyone who needs to make presentations in English.Our flexible,seven-step approach helps you to ''find your voice'' and develop your own authentic presentation style.You can either work trough the chapters progressively or,if you don't have much time,dip in to find the skills and language most useful for you.
The book presents language,advice,delivery tips and a range of powerful,up-to-date presentations techniques.
The DVD takes you on a journey with a group of trainees as they work through the course and demonstrates the power of the techniques in action.

Vezi mai multe detalii pe libraria ishop.ro Vezi mai multe detalii despre Presentations in English+CD
Cartea Presentations in English+CD in librarie
Fotografiile cartilor prezentate in acest catalog online au caracter informativ si pot exista diferente intre aceastea si cartile respective. Informatiile despre cartea "Presentations in English+CD - Erica J. Williams" sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
CARTI PE ACEEASI TEMA
si subiect apropiat..
3 recomandari Cartea.ro
Snapshot Intermediate Teacher's book - Fran Linley , Brian Abbs , Chris Barker , Ingrid Freebairn Urmatoarea carte recomandata din categoria Limba Engleza
Fran Linley , Brian Abbs , Chris Bark...
30,00 lei

Intoarce-te sa vezi
cartile din categoria
Limba EnglezaCarti recomandate din categoria Limba Engleza