Vieti Minuscule, Premiul France Culture 1984

Vieti Minuscule, Premiul France Culture 1984 - Michon Pierre
Disponibilitate:
Carte disponibila in libraria online ishop.roVieti Minuscule, Premiul France Culture 1984
  • Autor: Michon Pierre
  • Editura: Dacia
  • Colectia: Biblioteca Dacia
  • Categoria: Nefiltrate
  • ISBN: 973-35-0947-7
  • An aparitie: 2000
  • Numar de pagini: 0
  • Format carte:
Comanda acum "Vieti Minuscule, Premiul France Culture 1984 - Michon Pierre" la pretul de 6,00 lei
Descriere carte:
Adevarata miza este cucerirea si explorarea spatiului literar, reprezentat in text prin padurea care se inchide in sine ermetic. Revelatia finala, este cea a unui univers alternant de realitate si fictiune.

Vezi mai multe detalii pe libraria ishop.ro Vezi mai multe detalii despre Vieti Minuscule, Premiul France Culture 1984
Cartea Vieti Minuscule, Premiul France Culture 1984 in librarie
Fotografiile cartilor prezentate in acest catalog online au caracter informativ si pot exista diferente intre aceastea si cartile respective. Informatiile despre cartea "Vieti Minuscule, Premiul France Culture 1984 - Michon Pierre" sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
CARTI PE ACEEASI TEMA
si subiect apropiat..
3 recomandari Cartea.ro
Religie, Cultul Ortodox, Clasa A Ix-a - Opris Dorin, Opris Monica, si Altii Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Opris Dorin, Opris Monica, si Altii
10,00 lei
Sfantul Augustin, Opera Omnia Vol. V - Augustini S. Aurelii Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Augustini S. Aurelii
18,53 lei
Nuvele Alese - Hwang Sun-won Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Hwang Sun-won
24,00 lei

Intoarce-te sa vezi
cartile din categoria
NefiltrateCarti recomandate din categoria Nefiltrate