Ultima Creatie

Ultima Creatie - Nora Roberts
Disponibilitate:
Carte disponibila in libraria online ishop.roUltima Creatie
Comanda acum "Ultima Creatie - Nora Roberts" la pretul de 25,65 lei
Descriere carte:
Cartea de fata o readuce in prim-plan pe indragita Eve Dallas, locotenent la politia din New York. De data aceasta, ea se va ocupa de un caz ce o va duce in trecut, cu noua ani in urma...Pe atunci, orasul fusese terorizat de un barbat care a omorat patru femei in cincisprezece zile; presa il denumise Mirele pentru ca punea fiecarei victime cate un inel de argint pe deget. De aceasta data insa, criminalul face ca totul sa fie personal, alegandu-si victimele din randul angajatelor lui Roarke, sotul miliardar al lui Eve. Actiunea, plina de neprevazut si suspans, te captiveaza si te incita sa participi, alaturi de eroii cartii, la emotiile momentelor prinderii criminalului.

Vezi mai multe detalii pe libraria ishop.ro Vezi mai multe detalii despre Ultima Creatie
Cartea Ultima Creatie in librarie
Fotografiile cartilor prezentate in acest catalog online au caracter informativ si pot exista diferente intre aceastea si cartile respective. Informatiile despre cartea "Ultima Creatie - Nora Roberts" sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
CARTI PE ACEEASI TEMA
si subiect apropiat..
3 recomandari Cartea.ro
Cifrul blestemat - Christofor Black Urmatoarea carte recomandata din categoria Romane politiste
Christofor Black
4,66 lei
Maigret si gangsterii - Georges Simenon Urmatoarea carte recomandata din categoria Romane politiste
Georges Simenon
17,05 lei
Femei criminale in Romania -  Traian Tandin Urmatoarea carte recomandata din categoria Romane politiste
Traian Tandin
18,05 lei

Intoarce-te sa vezi
cartile din categoria
Romane politisteCarti recomandate din categoria Romane politiste