Politetea, Manierele Elegante si Relatiile Sociale

Politetea, Manierele Elegante si Relatiile Sociale - Picard Dominique
Disponibilitate:
Carte disponibila in libraria online ishop.roPolitetea, Manierele Elegante si Relatiile Sociale
Comanda acum "Politetea, Manierele Elegante si Relatiile Sociale - Picard Dominique" la pretul de 4,36 lei
Descriere carte:
prin analiza fundamentelor politetii ca sistem de reglare a relatiilor sociale, lucrarea ofera o imagine reinnoita a politetii si a artei de a sti sa traiesti

Vezi mai multe detalii pe libraria ishop.ro Vezi mai multe detalii despre Politetea, Manierele Elegante si Relatiile Sociale
Cartea Politetea, Manierele Elegante si Relatiile Sociale in librarie
Fotografiile cartilor prezentate in acest catalog online au caracter informativ si pot exista diferente intre aceastea si cartile respective. Informatiile despre cartea "Politetea, Manierele Elegante si Relatiile Sociale - Picard Dominique" sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
CARTI PE ACEEASI TEMA
si subiect apropiat..
3 recomandari Cartea.ro
Pranzul Dezgolit - Burroughs William S. Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Burroughs William S.
10,79 lei
Dictionar De Personaje Literare Pentru Clasele V-viii - Sasu Adina Elena, Ioani Liviu Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Sasu Adina Elena, Ioani Liviu
19,00 lei
Cum Faci Sa Ai Bani - Wattles Wallace D. Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Wattles Wallace D.
9,89 lei

Intoarce-te sa vezi
cartile din categoria
NefiltrateCarti recomandate din categoria Nefiltrate