Luptele Mele. Un Strigat In Pustiu Vreme De Un Patrar De Veac

Luptele Mele. Un Strigat In Pustiu Vreme De Un Patrar De Veac - Cardinal Todea Alexandru
Disponibilitate:
Carte disponibila in libraria online ishop.roLuptele Mele. Un Strigat In Pustiu Vreme De Un Patrar De Veac
Comanda acum "Luptele Mele. Un Strigat In Pustiu Vreme De Un Patrar De Veac - Cardinal Todea Alexandru" la pretul de 16,35 lei
Descriere carte:
Noi suntem sprijinitorii unei Biserici care, de la inceputurile ei, a dus o actiune pozitiva de educatie patriotica a intregului popor roman. Din stradaniile ei apare figura luminoasa a lui Inocentiu Micu care reclama pentru natiunea romana drepturi egale cu ale altor natiuni. Noi cerem sa fim egal indreptatiti cu alte confesiuni.

Vezi mai multe detalii pe libraria ishop.ro Vezi mai multe detalii despre Luptele Mele. Un Strigat In Pustiu Vreme De Un Patrar De Veac
Cartea Luptele Mele. Un Strigat In Pustiu Vreme De Un Patrar De Veac in librarie
Fotografiile cartilor prezentate in acest catalog online au caracter informativ si pot exista diferente intre aceastea si cartile respective. Informatiile despre cartea "Luptele Mele. Un Strigat In Pustiu Vreme De Un Patrar De Veac - Cardinal Todea Alexandru" sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
CARTI PE ACEEASI TEMA
si subiect apropiat..
3 recomandari Cartea.ro
O Calatorie In Lumea Plantelor si Animalelor - Dumitru Alexandrina, Dumitru Viorel-george Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Dumitru Alexandrina, Dumitru Viorel-g...
7,00 lei
Dictionar De Comunicare Pentru Clasele V-viii. Termeni si Notiuni Gramaticale - Cerkez Matei, Lupu Florica, Padureanu Victoria, Triculescu Ioana Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Cerkez Matei, Lupu Florica, Padureanu...
10,00 lei

Intoarce-te sa vezi
cartile din categoria
NefiltrateCarti recomandate din categoria Nefiltrate