Fascinatia Artei

Fascinatia Artei - Dumitrascu D.
Disponibilitate:
Carte disponibila in libraria online ishop.roFascinatia Artei
  • Autor: Dumitrascu D.
  • Editura: Dacia
  • Colectia: Discobolul
  • Categoria: Nefiltrate
  • ISBN: 973-35-0831-4
  • An aparitie: 1999
  • Numar de pagini: 0
  • Format carte:
Comanda acum "Fascinatia Artei - Dumitrascu D." la pretul de 2,18 lei
Descriere carte:
Mai importanta este functia antropologica a artei: reabilitarea demnitatii Fiintei. arta aduce o contributie ridicata la edificarea unui sens al vieti.

Vezi mai multe detalii pe libraria ishop.ro Vezi mai multe detalii despre Fascinatia Artei
Cartea Fascinatia Artei in librarie
Fotografiile cartilor prezentate in acest catalog online au caracter informativ si pot exista diferente intre aceastea si cartile respective. Informatiile despre cartea "Fascinatia Artei - Dumitrascu D." sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
CARTI PE ACEEASI TEMA
si subiect apropiat..
3 recomandari Cartea.ro
Logosclipuri - Gabriel Ratiu Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Gabriel Ratiu
2,00 lei
Biochimie Structurala si Metabolica - Tarmure Cornelia Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Tarmure Cornelia
5,45 lei
Invatam Sa Numaram In Engleza  - colectiv Aramis Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
colectiv Aramis
4,00 lei

Intoarce-te sa vezi
cartile din categoria
NefiltrateCarti recomandate din categoria Nefiltrate