Dictionarul Personajelor Din Teatrul Lui I.l. Caragiale

Dictionarul Personajelor Din Teatrul Lui I.l. Caragiale - Cublesan Constantin
Disponibilitate:
Carte disponibila in libraria online ishop.roDictionarul Personajelor Din Teatrul Lui I.l. Caragiale
Comanda acum "Dictionarul Personajelor Din Teatrul Lui I.l. Caragiale - Cublesan Constantin" la pretul de 25,00 lei
Descriere carte:
Luand exemplul marilor culturi ale lumii, care pun la dispozitia celor interesati instrumente de lucru utile in aprofundarea cunoasterii operelor clasice, am considerat intocmirea unui dictionar al personajelor din opera lui Caragiale, cautand astfel a fixa mai bine fizionomia si caracterul unei intregi galerii de personaje.

Vezi mai multe detalii pe libraria ishop.ro Vezi mai multe detalii despre Dictionarul Personajelor Din Teatrul Lui I.l. Caragiale
Cartea Dictionarul Personajelor Din Teatrul Lui I.l. Caragiale in librarie
Fotografiile cartilor prezentate in acest catalog online au caracter informativ si pot exista diferente intre aceastea si cartile respective. Informatiile despre cartea "Dictionarul Personajelor Din Teatrul Lui I.l. Caragiale - Cublesan Constantin" sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
CARTI PE ACEEASI TEMA
si subiect apropiat..
3 recomandari Cartea.ro
10 Alimente Esentiale - Thomas Lalitha Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Thomas Lalitha
17,50 lei
Posedatii - Gombrowicz Witold Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
Gombrowicz Witold
29,00 lei
Cum Se Deplaseaza Animalele  - colectiv Aramis Urmatoarea carte recomandata din categoria Nefiltrate
colectiv Aramis
8,90 lei

Intoarce-te sa vezi
cartile din categoria
NefiltrateCarti recomandate din categoria Nefiltrate