Aurul din Cuzco

Aurul din Cuzco - Antoine B. Daniel
Disponibilitate:
Carte disponibila in libraria online ishop.roAurul din Cuzco
  • Autor: Antoine B. Daniel
  • Editura: Rao
  • Colectia: Succese internationale
  • Categoria: Best Seller
  • ISBN: 973-576-650-7
  • An aparitie: 2005
  • Numar de pagini: 448
  • Format carte: Buzunar
Comanda acum "Aurul din Cuzco - Antoine B. Daniel" la pretul de 27,99 lei
Descriere carte:




Incredibilul s-a petrecut! In cumplita noapte ce a urmat Marelui Macel, Inca Atahualpa a fost capturat de spanioli. El spera sa-si rascumpere libertatea cu pretul aurului... Dar lacomia spaniolilor n-are limita. Conchistadorii se indreapta spre vestitul Cuzco, Cetatea din Aur. Dar, in marsul lor spre Orasul Pumei, sunt opriti de razboinicii incasi care se regrupeaza.

Vezi mai multe detalii pe libraria ishop.ro Vezi mai multe detalii despre Aurul din Cuzco
Cartea Aurul din Cuzco in librarie
Fotografiile cartilor prezentate in acest catalog online au caracter informativ si pot exista diferente intre aceastea si cartile respective. Informatiile despre cartea "Aurul din Cuzco - Antoine B. Daniel" sunt informative, pot fi schimbate fara instiintare prealabila si nu constituie obligativitate contractuala.
CARTI PE ACEEASI TEMA
si subiect apropiat..
3 recomandari Cartea.ro
Din Rusia, cu dragoste - Ian Fleming Urmatoarea carte recomandata din categoria Best Seller
Ian Fleming
24,10 lei
Ultimul supravietuitor - David Baldacci Urmatoarea carte recomandata din categoria Best Seller
David Baldacci
34,99 lei
Cele doua morti ale lui Socrate - Ignacio Garcia-Valino Urmatoarea carte recomandata din categoria Best Seller
Ignacio Garcia-Valino
22,99 lei

Intoarce-te sa vezi
cartile din categoria
Best SellerCarti recomandate din categoria Best Seller